TelefonLa Gelen LeyLa !

Selam ben İstanbul’dan Burak. Hazır vaktim varken son zamanlarda başımdan geçen bir anımı daha paylaşmak istedim sizlerle.

Sanırım 1 ay kadar önce gece 03:00 civarlarında telefonuma çağrı geldi. Aradım cevap yok, tekrar cağrı geldi tekrar aradım tekrar cevap yok.

Mesaj yazdım açmayacaksanız neden çağrı yapıyosunuz diye, mesajdan sonra yine çağrı yaptı ve ben yine aradım kısık bir sesle müsait olmadığını sabahleyin aramamı söyleyen bir bayanla karşılaştım, bense ne alaka diyemeden telefon kapanı verdi yüzüme. Bir mesaj daha yazdım hiç bişey anlamadım diye buna karşılık olarak tekrar çağrı ve sonucunda benim birdaha aramamla adının Leyla olduğunu öğrendiğim bu bayanla tanıştık.

Çok sıcak oldugunu yatamadığını, canının sıkıldığını söyleyince, madem sıcak üstünü çıkar dedim, o da bana zaten çırılçıplağım dedi ve muhabbet basladı.

Leyla 36 yasında 3 cocuk annesi hali vakti yerinde bir kadın. Kendisinin çok güzel ve alımlı olmasının yanı sıra çok azgın olduğunu, sekste sınır tanımadığını, yeni heyecanlar aradığını ama buna ragmen kocasının kendisiyle ilgilenmediğini, buna karşılık kendisinin hergün masturbasyon yaptığını ancak yinede doymadığını ve artık sekse doymak istediğini söyleyince bende doğal olarak ben doyururum dedim.

-Nasıl doyuracaksın ?

-Seni sikerek. Okumaya devam et

Hikayeyi PAylaş!
  • Facebook
  • Twitter
  • Digg
  • FriendFeed
  • Mixx