canım sikilmek istiyordu , çok ateşliydim ve o geldi kocaman sikiyle atemişi söndürdü

herkese selamlar hikaye.ws okurları yaşadıgım bir olayla karşınızdayım , artık konusu ben ve canım Ali’m olan gerçek hikayelerimi ve fantezilerimi biliyorsunuz. Bu sefer paylaştığım 2 ay aradan sonra Ali’yle dün geceki harika sikişimiz.
Ali geldiğinde saat 23ü az geçiyordu. Önce muhabbet içki faslı derken ben canım erkeğimin kucağına kafamı koydum    bir elimle de harika sikici duran kıllı göğsünü okşamaya başladım. Zaten deliler gibi özlemişim hemen kemerini çözüp donunu sıyırarak o her hikayemde bahsettiğim kalın sikine gömülüverdim.
Nasıl güzel bir duygudur insanın erkeğine zevk verdiğini bilerek köküne kadar sikini ağzına alması. Ben de öyle yaptım zaten bir güzel yaladım. Ama bu boşaltmaya amaçlı bir yalama değil de zevk verme bunu da    mümkün olduğunca uzun tutma amaçlı bir yalama olduğu için içkimize de muhabbetimize de devam ettik. Tabi o güzelim sikin zevk suları akmaya başlayınca ara ara bi güzel emip başını temizledim.
Daha sonra bilgisayar başına gittik biraz teknik konulardan sonra falan Alisiz o her saniye kudurmuş ateşli ve istekli olduğum zamanlarda indirdiğim porno arşivinden hoşuma gidenleri ona seyrettirdim. Hem seyrediyorduk hem kazık    gibi sikini avuçluyor arada yalıyor hem de yorumlar yapıyorduk. Harika sik yalayan bir Latin Amerikalının filmini seyrederken konu benim cameranın
Hikayeyi PAylaş!
  • Facebook
  • Twitter
  • Digg
  • FriendFeed
  • Mixx