Azgın Kaynanamı Siktim

benim 64 yaşında kaynanam var kayınpederle birllikte oturuyor bunların kiracısı var kiracılarının köpekleri var bir günlüğüne köpeklerini kaynanama bırakmışlar akşama alırız demişler bendede anahtarları olduğundan zile basmadan anahtarla girerim eve bir gün yine eve gittim içeri girdim ses yoktu ha kaynanam gerçekten güzel beyaz vücutlu 90 beden memeleri vardır kayınpederim kaynanamı aklına gelirse iki veya üç ayda bir sikermiş odalar gezdim kimse yoktu yatak odasına gittim kapı aralık idi içeri baktığımda Okumaya devam et

Hikayeyi PAylaş!
 • Facebook
 • Twitter
 • Digg
 • FriendFeed
 • Mixx

yengem çok azmıştı ve sikilmek için can atıyordu ve ben istediğini ona verdim

Merhaba ismim ali amcamın karısı olan yengeme son zamanlarda oldukça ilgi duymaya başlamıştım, aslında bunun sebebi daha çok yengemden kaynaklanıyordu çünkü beni her gördüğünde frikikler verip isterik konuşmalar yapıyordu…
yengem 52 yaşında 1.60 boyunda iri ve dik göğüsleri olan geniş ve çıkık kalçalı oldukça sexi giyinen ve erkekleri cezbeden bir kadındır ayrıca çocuk doğurmuş olmasına rağmen deformasyon olmamış vücudunda.
bir gün bütün aile babaannemlerde toplanmıştık herkes yemeğe geçmiş ancak ben tok olduğum için masada değil de salonun diğer kısmı olan oturma gurubunun olduğu yerde oturuyordum, masada geçen muhabbete katılmak için oturduğum yerden kafamı masaya doğru çevirdiğimde gördüğüm manzara karşısında mest oldum, masanın örtüsü kısa olduğu için masanın altını görebiliyordum ve yengemde masa başının bir yan kısmında oturduğu için önümde engel yoktu, yengem bacak bacak üstüne atmış ve normalde diz hizasında olan eteği neredeyse diz hizasının 2 karış üzerine sıyrışmış ve ten rengi kilotlu çoraplarıyla muhteşem bir manzara sunuyordu bana, kimsenin yerinden kalkmaması için içimden yalvarıyordum, çünkü 1 kişi kalksa masadan rahat rahat seyredemeyecektim, neyseki bu manzarayı 15 20 dakika kadar izleme fırsatım oldu, tabi bu esnada yengem bacak değiştiriyor ve defalarca frikikler veriyordu, bacakları harika derecesinde güzel ve düzgündü, derken yemek bitti ve herkes kalktı bende masaya yardım etme bahanesi ile kalkıp masadakileri mutfağa taşımaya yardım ediyordum, ben yengem ve babaannem mutfak ile salon arasında gidip gelirken ben bir fırsat arıyordum yengeme dokunabilmek için, bu esnada yengem lavaboya gitti sofrada toplanmış babanem de salona geçmişti, yengem lavaboya gidince bende arka odaya geçtim sigara içmeye, yengemde lavabpdan çıkınca sigara içmek için o odaya girdi ve beni gördü Okumaya devam et
Hikayeyi PAylaş!
 • Facebook
 • Twitter
 • Digg
 • FriendFeed
 • Mixx

Olgun Bayan

Selam arkadaşlar ben Emre, üç ay önceydi arabam arızalanınca o gün iş yerine otobüsle gitmek zorunda kaldım. İş dönüşü yine otobüse bindim ve arka koltuklara doğru oturdum elimde de bir poşet vardı. Otobüs kalabalıktı benim olduğum yere 45-50 yaşlarında bir bayan geldi ve ben ona yer verdim. O da ayakta kaldınız poşetinizi ben tutayım, yere bırakın dedi. Bende bıraktım otobüs dolu olmasından ve virajlarda falan istemeden de olsa insan önündekine sürtüyor, benim aklim da önce art niyet yoktu. Fakat bayan sürtünmemden rahatsız olmayınca bende hiç istifimi bozmadım. Ama bu arada benim ki kalkmıştı ve bayanda bunun farkındaydı. Bu arada istemesem de ineceğim durağa gelmiştim. Fakat bayana bir türlü açılamıyordum, yere doğru eğildim poşetimi alırken eliyle poşeti gösterip kulağıma içine bak dedi. İnerken de beni iyice süzdü, poşetin içine baktığımda telefon numarası yazılı kağıdı buldum. Sonra ne oldu biliyor musunuz o bayanın yalanmadık yeri kalmadı.

Hikayeyi PAylaş!
 • Facebook
 • Twitter
 • Digg
 • FriendFeed
 • Mixx

Haftalığına Zam Yaptım

Benim adım Kemal. Arkadaşlar bana Beleş Kemal derler. Nedenini fantezimi okuyunca daha iyi anlarsınız. Ben muhtarlık yapıyorum. 42 yaşındayım ve körpe piliçlere bayılıyorum. Biraz da götçülük olduğu için lolitalar çok ilgimi çekiyor. Bayılıyorum körpe lolitalara.Geçtiğimiz yaz bizim mahalledeki komşulardan biri, Kemal abi benim kız ille de çalışıcam diye tutturdu. Herkese güven olmuyor. Şunu yanına alıver. Sen zaten sağa sola çok gidiyorsun dedi. Tamam kızı yarın al gel dedim. Lisede okuyan bu Zehra aslında bayıldığım bir kızdı. Güzel memeli, hafif tombulca olan Zehra nın en çok o yuvarlacık poposu hoşuma gidiyordu.

Daracık daracık pantalon giydiğinde dolgun kalçaları meydana çıkıyor, beni bırakın ihtiyarlar bile Zehra nın kalçalarına bakarak iç çekiyorlardı.Ertesi gün Zehra tek başına geldi. Gene o daracık pantolonlarından birini giymiş insanın Keser Sapını! zorla kaldırıyordu. Bütün gün Zehra nın memelerinden, top gibi götünden gözlerimi ayıramadım ve bu götü de düdüklemeyi kafama koydum. İkinci gün çeşitli bahanelerle Zehra dan yanak almaya, daha sonraki günlerde ise kaldırdığım sikimi çaktırmadan Zehra nın kalçalarına değdirmeye başladım.Zehra bir gün, Kemal abi, yarın komşumuz Naciye ablanın oğlunun sünneti var. Gelmesem olmaz mı? dedi. Bende numaradan, Yarın önemli bir iş için Kayseri ye gidecektim. Ama o güzel yanaklarından birer beleş öpücüğü verirsen bir düşünürüm dedim. Zehra sevinçle yanıma geldi ve öpmem için yanağını uzattı. Zehra yı iki yanağından şapır şupur öpüp, arkasından kalçalarını seyrederek gönderdim.

Artık bu alışkanlık olmuştu. Zehra eve veya arkadaşlarına erken kaçmak için izin istiyor, bende avanta öpücüğümü almadan izin vermiyordum. Hatta Zehra izin istemeden önce gelip gelip önümde domalıyor, bende kaldırdığım sikimi kalçalarına sürtüp geri çekiyordum. Yani benim beleşçilik yavaş yavaş popoya kadar ilerlemişti.Zehra bir gün yine incecik, dapdaracık bir pantolon giymiş, içindeki külotu bile belli oluyordu. Sabah sabah sikim kalkmış, ben çaktırmadan Zehra nın götünü dikizleyip sikimle oynadıkça Zehra kıs kıs halime gülüyordu.Bir ara Zehra hemen önümde domalıp, sözde rafları düzeltiyormuş gibi yaparken, Kemal abi öğleden sonra bana izin verir misin? diyerek beklemeye başladı. Yani her zamanki gibi avanta olarak sikimi kalçalarına sürtmemi bekliyordu. Tamam veririm ama. dediğimde Zehra iyice domaldı.

Hemen arkasına geçip sikimi tam iki kalçasının arasına bastırarak, Ama bir kerecik kucağıma oturursan deyiverdim. Zehra sevinçle, Tamam otururum dedi. Gel öyleyse içerde otur. Burada bir gören olur diyerek Zehra yı arka bölüme soktum. Ben divanın kenarına oturduğumda Zehra arkasını döndü ve o güzelim yumuşacık götünü tam da sikimin üzerine gelecek şekilde kucağıma koydu. Sıcacık, yumuşacık göt aklımı başımdan aldı. Ooohh, güzel götlü Zehram. Azıcık dur, azıcık. Avantamı güzel alayım. Ooooohh canım benim diyerek Zehra ya sarıldım ve sikimin üzerine iyice çektim. Zehra kucağımda kıpır kıpır oynaşıyor, benim yarak da tombul iki kalçasının arasına girip girip çıkıyordu.

Bir an kendimi kaybettim. Zehra nın memelerini avuçlayıp, boynunu yalayarak, Ööf Zehra, öööööff!.. Öldürdün beni kız. Bak bi kerecik kafasını sokup çıkartıcam. Sonra ne zaman izin istersen iste. Haftalığını da arttırırım söz. Bi kerecik sikimin kafasını sokup çıkartıcam dedim. Zehra yüzüme baktı baktı, Sözünde durucan ama dedi. Heyecanla, Söz kız, söz… İki gözüm önüme aksın ki söz dedim.Bunun üzerine Zehra kucağımdan kalktı ve pantalonunu, külotunu çıkardı. Hemen bende pantalonu ve donu sıyırdım.

Hemen önümde domalmış duran arkası dönük Zehra yı kendime doğru çekip, o güzelim kalçalarını avuçlayıp sıkarak, Oooh güzel götlü Zehra, tatlı Zehra. Kafasını sokup çıkartıcam diyerek yarağımın kafasını, sonra da Zehra nın göt deliğini deliğini hafiften parmaklayarak tükürükledim. Zehra başını çevirip, Bak azıcık sokucan. Öyle söz verdin dedi. Tamam güzelim, tamam tatlım. Kafasını sokup çıkarıcam diyerek yarağımı elime aldım ve Zehra yı kendime iyice çekip tam göt deliğinin üzerine koymamla birlkte hızla kucağıma çekmem bir oldu. Yarağımın kafası Zehra nın göt deliğine girdiği an Zehra nın götünden, Plöööööppp! ağzından ise, Aaaaaaaahhh! diye bir feryat çıktı. Zehra acı ile kucağımdan kalkmak isterken hemen beline sarıldım ve Zehra yı kucağıma çekerken, bende kıçımı yerden keserek Okumaya devam et

Hikayeyi PAylaş!
 • Facebook
 • Twitter
 • Digg
 • FriendFeed
 • Mixx